Hírek

Hírek: női Magyar Kupa

A nőknél a DEAC a futsal Magyar Kupa idei győztese

A debreceni csapat megvédte tavalyi címét, a Tolna-Mözs legyőzésével elhódította a kupagyőztesnek járó serleget a Főnix Arénában.

2023. május. 07., 15:37
Futsal Magyar Kupa: a nőknél Tolna-DEAC döntőt rendeznek vasárnap

Mindkét női elődöntő szoros végjátékban dőlt el a futsal Magyar Kupában: a Tolna-Mözs egy góllal diadalmaskodott, a DEAC pedig büntetőkkel jutott be a fináléba a debreceni Főnix Csarnokban.

2023. május. 06., 16:44
Futsal: A DEAC nyerte a Női Magyar Kupát

Szoros meccset vívott egymással DEAC és az Astra a Női Futsal Magyar Kupa döntőjében az angyalföldi Sterbinszky Amália Sportcsarnokban, végül a debreceniek emelhették magasba a sorozat győztesének járó trófeát.

2021. május. 09., 14:58
Futsal: A DEAC és az Astra játssza a női kupadöntőt

A bajnoki cím várományosa, a DEAC és az egyik tavalyi döntős, az Astra lép pályára a Női Futsal Magyar Kupa vasárnapi fináléjában az angyalföldi Sterbinszky Amália Csarnokban.

2021. május. 08., 14:54
Futsal: Megvannak a kupadöntők helyszínei

A férfi Futsal Magyar Kupa döntőjét az Elek Gyula Arénában, a női finálét a Sterbinszky Amália Csarnokban rendezik meg.

2021. április. 27., 13:57
Futsal: Szekszárdra került a Magyar Kupa-serleg

Az Agenta Girls Szekszárd hódította el a női futsal Magyar Kupát, miután a vasárnapi fináléban 4-3-ra legyőzte a címvédő Astra Bulls csapatát a szombathelyi Aréna Savariában.

2020. február. 23., 13:35
Futsal Magyar Kupa: mindkét címvédő döntőbe jutott Szombathelyen

Szombaton lejátszották a női és férfi futsal Magyar Kupa-elődöntőket a szombathelyi Aréna Savariában. A nőknél az Astra Bulls és a Szekszárd, a férfiaknál a Haladás és az MVFC Berettyóújfalu csapatai jutottak a vasárnapi döntőbe.

2020. február. 22., 19:50
Futsal: Az Astra nyerte a női Magyar Kupát

Az Astra és a címvédő Tolna-Mözs összecsapásán 30 percen keresztül 0-0 volt az állás, de az utolsó 10 percben a kiskunfélegyházi csapat két gólt szerezve eldöntötte a találkozót, és megnyerte a női Futsal Magyar Kupát.

2019. február. 24., 13:39
Futsal női Magyar Kupa: Tolnára került a trófea

Vasárnap délután a nyíregyházi Continental Arénában rendezték a női futsal Magyar Kupa döntőjét. A kétszer 20 perces rendes játékidő és a hosszabbítás sem hozott győztest, végül büntetőkkel a Brandmission-Artifex Tolna-Mözs győzött.

2018. március. 04., 18:37